Ferie za nami

Hasłem przewodnim tegorocznych zajęć w ramach akcji zima było : "ŚNIEGOWE SZALEŃSTWO". Tym razem nie było to jedynie puste hasło, bo zima  na szczęście ( ku uciesze najmłodszych)  przypomniała sobie o nas  właśnie w czasie ferii zimowych. Jak co roku, Biblioteka przygotowała na ten czas szereg atrakcji, a wszystko po to, by  po zimowych szaleństwach w plenerze zagospodarować czas naszym najmłodszym użytkownikom. Aby wpasować się  w zimową scenerię dzieci  z półkolonii  MDK Jordan oraz nasi czytelnicy mogli przenieść się na mroźną Antarktydę , posłuchać o jej przyrodzie ..ale i  zaprzyjaźnić się z  sympatycznym pingwinem Pik ? Pokiem, o przygodach którego można było posłuchać  podczas zajęć w Bibliotece. Dzieci mogły także uczestniczyć w bałwankowym konkursie plastycznym, mieliśmy także gości?o bezpieczeństwie w zimie opowiedzieli przedstawiciele siemianowickiej policji. Po feriach pozostały nie tylko miłe wspomnienia, ale także pamiątkowe zdjęcia?.do oglądania których gorąco zachęcamy.