Quilling w Bibliotece

Za nami kolejne już, cieszące się dużą popularnością i sympatią, ?Spotkanie z Wyobraźnią?. Tym razem motywem przewodnim warsztatów był quilling ? czyli technika papieroplastyki, polegająca na umiejętnym zwijaniu i formowaniu cienkich, kolorowych pasków papieru. Używa się jej do tworzenia pięknych kartek na wszelkie okazje, do zdobienia pudełek na prezenty i w wielu innych zdobniczych celach. Ma swoich pasjonatów we wszystkich grupach wiekowych -  z pomocą quillingu wyczarować można i laurkę dla mamy czy na dzień dziadka, zaproszenie na ślub, kartkę urodzinową? Ile pomysłów, tyle zastosowań! A trzeba przyznać, że uczestnikom warsztatów kreatywność dopisywała ? stworzyli mnóstwo kwiatków, listków, zawijasów we wszelkich kolorach, kształtach, rozmiarach i kompozycjach. Z pewnością umiejętności, które w sobie odkryli na tych zajęciach, będą się im jeszcze nie raz przydawały. A mile spędzony w bibliotece czas, w sympatycznej atmosferze i ciekawym towarzystwie, z pewnością zachęci do ponownych odwiedzin naszej książnicy ? czy na następne warsztaty, czy też po ulubioną lekturę. Do czego wszystkich zainteresowanych serdecznie namawiamy!